KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546137

nr 1354 6137

Oidentifierad konstnär. Signerad, hav. Olja på duk, 42x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 19:54:19